2013.03.19. Betyár Party

<video id="current_video" class="video-js vjs-default-skin" controls="" preload="auto" width="705" height="397" poster="http://coding.sch.bme.hu:8080/bss_vagott_web_16a9_HD/keyframe/20130319_parkettklub_betyar_lq.png" data-setup="{}"> A videó megtekintéséhez a legújabb böngészőverzió szükséges. <source src="http://coding.sch.bme.hu:8080/bss_vagott_web_16a9_HD/low_quality/20130319_parkettklub_betyar_lq.mp4" type="video/mp4"> </video>
A videót készítette:
Tavaszi szél vizet áraszt...

Érzelmek, melyek benned lakoznak, de nem találnak megfogalmazásra. Rejtett erotika és stabil erkölcs. Népdalainkat több száz éve megőrzött, letisztult érzelmek hatják át. Kristálytiszta patak, melynek kincsei sosem vesznek feledésbe. Tudd meg, miért!

Egy hirtelen gondolattól vezérelve 2013 januárjában úgy döntöttünk, hogy visszanyúlva a népi gyökerekhez magyar néptáncos bulit - táncházat rendezünk. Az elsőt pedig pont a 30. Parkett Klub bulira időzítettük.

Betyár Party: jó hangulat, közösség és örömteli szórakozás olyan évezredes kincsekkel, mint Magyar Muzsika, jó-pálinka, a pödrött bajusz és a fonott haj. Itt a helyed! Mozogj, tanulj és érezd, miért örök divat a magyar népzene és néptánc! Várunk szeretettel, élőzenével és táncoktatással. A tánctanítás és a bulin való részvétel különleges ruházatot nem igényel.

Várható táncok: délalföldi, moldvai, kalotaszegi, mezőségi táncok. A kezdőlépések megalapozásában Szórádi Viktor segít Neked.

Meglepetés: Lesz igazi betyárimitátorunk is Pap Endre személyében. :)

Az élőzenéről Szlama László és barátai, illetve Török Tilla Junior Prima díjas népzenész és testvérei, Flóra és Ádám gondoskodnak majd.

délalföldi, moldvai, kalotaszegi, mezőségi táncok

Meglepetés

Élő népzenét játszik Szlama László és barátai, valamint a Török Testvérek.
Információk
Dátum:
2013. március 19. kedd
Időpont:

Belépés

20:30-21:30 500 Ft, utána 700 Ft, diákigazolvánnyal végig 300 Ft, Schönherzeseknek ingyenes, SCH ÁB/KB belépővel ingyenes
Parkett Klub bulik 2013 tavasz